Zařízení na protahování…
xxx
Koupit
Kód: 54910030
Značka: Katimex
Systém pro protahování kabelů Kati® Blitz compact Provedení: Protahovací struna z laminátových vláken Polykat® Ø 3 mm stabilita tvaru při zasouvání,… Celý popis
4 452 Kč s DPH
Naše cena bez DPH:
3 679 Kč
DMOC (doporučená cena stanovená výrobcem):
5 254 Kč

Doporučená prodejní cena

Cena stanovena výrobcem

SKLADEM 48h
Externí sklad > 10 ks
ks
Oblíbené

Zařízení na protahování kabelů Kati Blitz Compact 50m Katimex

Video k produktu

Popis produktu

Systém pro protahování kabelů Kati® Blitz compact

Provedení: Protahovací struna z laminátových vláken Polykat® Ø 3 mm stabilita tvaru při zasouvání, v pouzdru z plastu odolného proti nárazu s integrovanou přihrádkou na příslušenství. Ukončovací pouzdra 2.0 jsou na obou koncích zalepena; menší riziko zalomení kabelu a malé poloměry ohnutí až 30 mm . Kromě toho lze pomocí závitu M5 snadno přišroubovat závlačné převleky, závlačné nebo vodicí hlavy.

Použití: K instalaci kabelů do prázdných trubek a do již kabely osazených trubek i při náročných podmínkách.

Kati® Blitz compact
Odvíjecí buben je integrovaný do ochranného pouzdra. Dodáváme včetně 5 závlačných hlav s Ø 6 mm, zařízení na protahování kabelů Kati® Grip Powerdisk, kabelové punčochy s vyrovnáním proti překroucení, pro kabely s Ø 6-9 mm, 5 ukončovacích pouzder, 3 spojovacích pouzder, speciálního lepidla a 2 pružinových závlačných hlav s Ø 7; 10 mm.

Značka

Katimex

Video k produktu Zařízení na protahování kabelů Kati Blitz Compact 50m Katimex

Video k produktu Zařízení na protahování kabelů Kati Blitz Compact 50m Katimex


Načítání obsahu...
Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací